Kategorie
Zapowiedzi
27 marca odbędą się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, rozpoczęcie godz. 9.00
Konkurs plastyczny
Komisja ds. konkursów i zawodów wyłoniła zwycięzców powiatowych eliminacji konkursu plastycznego pod hasłem Zapobiegajmy pożarom.
Poniżej zamieszczamy wyciąg z protokołu. Zwycięskie prace zostaną przekazane do Oddziału Wojewódzkiego związku i wezmą udział w tamtejszych eliminacjach.
I grupa – przedszkola i klasy „O”:
1 miejsce – Iga Jaros - Przedszkole w Wolborzu.
2 miejsce – Emilia Biniek - Przedszkole w Wolborzu.
3 miejsce - Oliwier Młoczyński - Przedszkole w Wolborzu.
II grupa – szkoły podstawowe klasy I-III:
1 miejsce – Mateusz Bojarczuk – SP w Wolborzu.
2 miejsce – Agata Gorgoń – OSP Przygłów SP Włodzimierzów
3 miejsce – Amelia Mirowska – SP Komorniki.
III grupa – szkoły podstawowe klasy IV-VI:
1 miejsce – Michał Gorgoń – OSP Przygłów SP Włodzimierzów.
2 miejsce – Joanna Piwowarska – SP Wolbórz.
3 miejsce -Amelia Wyrębska – SP Golesze Duże.
IV grupa – szkoły podstawowe klasy VII–VIII lub gimnazjum klasy II-III:
1 miejsce – Aleksandra Lec – SP Komorniki.
2 miejsce – Damian Skurczyński – SP Golesze Duże
VI grupa – dorośli
2 x 1 miejsce – Marta Rytych – OSP Przygłów i Barbara Marecka – OSP Przygłów
2019-01-29
Komisja ds. konkursów i zawodów wyłoniła zwycięzców powiatowych eliminacji konkursu plastycznego pod hasłem Zapobiegajmy pożarom.
Poniżej zamieszczamy wyciąg z protokołu. Zwycięskie prace zostaną przekazane do Oddziału Wojewódzkiego związku i wezmą udział w tamtejszych eliminacjach.
I grupa – przedszkola i klasy „O”:
1 miejsce – Iga Jaros - Przedszkole w Wolborzu.
2 miejsce – Emilia Biniek - Przedszkole w Wolborzu.
3 miejsce - Oliwier Młoczyński - Przedszkole w Wolborzu.
II grupa – szkoły podstawowe klasy I-III:
1 miejsce – Mateusz Bojarczuk – SP w Wolborzu.
2 miejsce – Agata Gorgoń – OSP Przygłów SP Włodzimierzów
3 miejsce – Amelia Mirowska – SP Komorniki.
III grupa – szkoły podstawowe klasy IV-VI:
1 miejsce – Michał Gorgoń – OSP Przygłów SP Włodzimierzów.
2 miejsce – Joanna Piwowarska – SP Wolbórz.
3 miejsce -Amelia Wyrębska – SP Golesze Duże.
IV grupa – szkoły podstawowe klasy VII–VIII lub gimnazjum klasy II-III:
1 miejsce – Aleksandra Lec – SP Komorniki.
2 miejsce – Damian Skurczyński – SP Golesze Duże
VI grupa – dorośli
2 x 1 miejsce – Marta Rytych – OSP Przygłów i Barbara Marecka – OSP Przygłów
2019-01-29