Strona Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP
w Piotrkowie Trybunalskim

Kategorie

Zapowiedzi

27 marca odbędą się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, rozpoczęcie godz. 9.00

III Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej

28 stycznia w Gminno – Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy rozegrane zostały III Mistrzostwa w halowej piłce nożnej strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu piotrkowskiego.
Do zawodów zgłosiło się 5 jednostek. Zwycięzcą rozgrywek zostali druhowie z OSP Komorniki, którzy wygrali mistrzostwa dzięki lepszemu bilansowi bramek. Drugie miejsce w rozgrywkach wywalczyła OSP z Kosowa, do zwycięstwa zabrakło im tylko jednego gola. Trzecią lokatę zajęła drużyna OSP z Woli Krzysztoporskiej zeszłoroczni wicemistrzowie województwa. Kolejne miejsca OSP Bąkowa Góra i OSP Tomawa.
Królem strzelców został Piotr Żegota z OSP Komorniki.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesu w rozgrywkach szczebla wojewódzkiego.